ניהול ושיתוף רשימות קניה


פרייסז מאפשר לנהל מספר לא מוגבל של רשימות קניה. השימושים רבים ויכולים להיות למשל ניהול רשימות לסופרים שונים או ניהול רשימה אחת יחד עם בני המשפחה לעומת ניהול רשימה אחרת לטובת אירוע עם החברים. ניתן לשתף כל רשימה עם כל אחד מחברי פרייסז ע"פ בחירתכם. השליטה על הרשימה נותרת בידכם ובכל שלב תוכלו ל"נתק" אנשים ששיתפתם.

ניהול רשימת הקניות מתבצע בחלק העליון של רשימת הקניות :בשלב הראשון תהיה רק רשימה אחת בשם "רשימת הקניות שלי". זו רשימת ברירת המחדל שלך. כדי לעבור בין הרשימות השונות יש לבחור את רשימת הקניות הרצויה מהרשימה המופיעה בחלקו הימני העליון של האתר. מרגע שרשימת קניות נבחרה היא תלווה אתכם בכל מקום באתר ובאפליקציה עד לבחירת רשימה אחרת.

ריקון רשימת קניות

לחיצה על כפתור זה תרוקן את רשימת הקניות הנוכחית לחלוטין.

הדפסת רשימת קניות

לחיצה על כפתור זה תאפשר להדפיס את רשימת הקניות הנוכחית. ניתן להגדיר מספר צורות הדפסה (רשימה טקסטואלית ללא תמונות, רשימה טקסטואלית עם תמונות, רשימה כמו באתר) בעמוד עריכת הפרטים האישיים.

יצוא לאקסל

יצוא רשימת הקניות הנוכחית לקובץ אקסל.

שיתוף

שיתוף רשימת קניות מתבצע על ידי בחירת הרשימה אותה רוצים לשתף ולחיצה על הצלמית של "שיתוף". רושמים את כתובת הדואר של משתמש פרייסז איתו אתם רוצים לשתף את הרשימה ולוחצים על "שיתוף". המשתמש יקבל הזמנה בדואר ויצטרך לאשר את השיתוף. מרגע האישור, שניכם תראו את הרשימה באופן זהה. בכל שלב ניתן ל"נתק" את המשתמש(ים) שאיתם שיתפת את הרשימה מדף ניהול הרשימות.

תוכלו ל"נתק" משתמשים שאיתם שיתפתם רשימות שלכם ו/או להתנתק מרשימות שמשתמשים אחרים שיתפו איתכם.

מחולל רשימת מצרכים

בעזרת מחולל רשימת המצרכים תוכלו לבנות רשימת קניות מטקסט חופשי כאילו אתם רושמים את הרשימה על דף נייר. פשוט רשמו בכל שורה את המוצר אותו אתם רוצים להוסיף לרשימה (ללא כמויות).

הוספת רשימת קניות

ביכולתך להוסיף מספר לא מוגבל של רשימות קניה בהתאם לצורך. שם הרשימה יכול להיות שם החנות או הרשת שבהן קונים או שם של אירוע עבורו אתם מתכננים את הקניה.

מחיקת רשימה

בשונה מכפתור ריקון הרשימה, כפתור זה מוחק את הרשימה כליל.

שיכפול רשימת קניות

שיכפול מאפשר ביצוע פעולות בין רשימות :
  1. העברה של מוצרים מרשימה אחת לרשימה אחרת.
  2. החלפה של תוכן רשימה באחת בתוכן של רשימה אחרת.
  3. מילוי רשימת קניות במוצרים הפופולריים ביותר בסלים של משתמשים אחרים


ניהול רשימות קניה

פה תוכלו לראות את רשימות הקניה שלכם כמו גם רשימות קניה בהם אתם שותפים. בנוסף, תוכלו לשנות את שמות הרשימות, למחוק רשימות ולנתק משתמשים אשר איתם שיתפתם בעבר רשימות שלכם.

מחיקת מוצרים נבחרים

ניתן לבצע פעולות על מוצרים נבחרים ע"י סימון הצ'ק בוקס הנמצא בפינה השמאלית העליונה של כל מוצר. כפתור זה ימחק מהרשימה הנוכחית רק את המוצרים המסומנים.

העברת מוצרים נבחרים

ניתן לבצע פעולות על מוצרים נבחרים ע"י סימון הצ'ק בוקס הנמצא בפינה השמאלית העליונה של כל מוצר. כפתור זה יעביר את המוצרים המסומנים לרשימה אחרת.

העתקת מוצרים נבחרים

ניתן לבצע פעולות על מוצרים נבחרים ע"י סימון הצ'ק בוקס הנמצא בפינה השמאלית העליונה של כל מוצר. כפתור זה יעתיק את המוצרים המסומנים לרשימה אחרת.

loading

רגע מחשבים...

ברגעים אלה אנחנו בודקים עבורך היכן נמצא הסל הזול באזור שלך. משך הבדיקה תלוי ברדיוס שהגדרת, בכמות החנויות באזור שלך ומספר המוצרים בסל שלך.