אופטימיזציה של סל הקניותבמערכת פרייסז יש אלפי מוצרים במבצע. כדי שלא תפספסו מבצע רק מפני שלא ידעתם או לא שמתם לב, פיתחנו מערכת התראה, פרייסז אופטימיזר, שעוזרת לכם לחסוך כסף.

אתם בונים את סל הקניות שלכם כרגיל, וברגע שתלחצו על "המלץ לי על הסל הזול" מימין לסל הקניות המערכת תציג לכם את רשימת החנויות והעלות של סל הקניות שלכם בכל חנות לפי מחיר, מהזול ליקר. בנוסף, אם בחנות מסויימת קיים מבצע וסל הקניות שלכם לא עומד בתנאי המבצע, אנחנו נציג לכם כפתור עם חץ ירוק שנקרא "הוזלת הסל" אשר יתריע על האפשרות להוזיל את סל הקניות ולחסוך כסף.

לחיצה על הכפתור תעביר אתכם לדף רשימת הקניות עבור החנות הנבחרת ותציג את המוצרים שעבורם ניתן לחסוך כסף. תוכלו לזהות את המוצרים הללו בעזרת אותו החץ הירוק שיופיע מצד שמאל למחיר של המוצר. כדי למקסם את ההנחה לחצו על הכמות או על החץ. שימו לב שמוצרים במבצע יופיעו עם המילה SALE מימין לתמונת המוצר.לחיצה על הכמות או על החץ הירוק יפתחו חלון עם כל הנתונים הדרושים כדי לקבל החלטה, כולל הסבר על המבצע והמלצה של פרייסז לגבי הכמות הרצויה בהתאם למבצע. לשיקולכם אם לקבל את השינוי או להשאיר את הכמות ללא אופטימיזציה.

! (סימן קריאה) אדום משמעותו שהמוצר לא עומד בתנאי המבצע והמחיר לא אופטימלי. V (וי) ירוק אומר שהכל בסדר ואתם משלמים את המחיר הנמוך ביותר.
loading

רגע מחשבים...

ברגעים אלה אנחנו בודקים עבורך היכן נמצא הסל הזול באזור שלך. משך הבדיקה תלוי ברדיוס שהגדרת, בכמות החנויות באזור שלך ומספר המוצרים בסל שלך.