השוואת מחירים
ברשתות המזון והפארם

נקה חיפוש חפש מוצרים
פרייסז לאנדרוידפרייסז לאייפון
2.x הורדת אפליקציית פרייסז להשוואת מחירי מזון ופארם

אופטימיזציה של סל הקניותבמערכת פרייסז יש אלפי מוצרים במבצע. כדי שלא תפספסו מבצע רק מפני שלא ידעתם או לא שמתם לב, פיתחנו מערכת התראה, פרייסז אופטימיזר, שעוזרת לכם לחסוך כסף.

אתם בונים את סל הקניות שלכם כרגיל, וברגע שתלחצו על "המלץ לי על הסל הזול" מימין לסל הקניות המערכת תציג לכם את רשימת החנויות והעלות של סל הקניות שלכם בכל חנות לפי מחיר, מהזול ליקר. בנוסף, אם בחנות מסויימת קיים מבצע וסל הקניות שלכם לא עומד בתנאי המבצע, אנחנו נציג לכם סימן קריאה ברור אשר יתריע על האפשרות להוזיל את סל הקניות ולחסוך כסף.
לחיצה על סימן הקריאה תעביר אתכם לדף רשימת הקניות עבור החנות הנבחרת ותציג באופן בולט את המוצרים שעבורם ניתן לחסוך כסף. כל מוצר כזה יהיה בעל רקע שונה וליד הכמות יוצג סימן קריאה ברור. כדי למקסם את ההנחה לחצו על הכמות או סימן הקריאה. שימו לב שמוצרים במבצע יופיעו עם מסגרת אדומה מסביב לתמונה.לחיצה על הכמות או על סימן הקריאה יפתחו חלון עם כל הנתונים הדרושים כדי לקבל החלטה, כולל הסבר על המבצע והמלצה של פרייסז לגבי הכמות הרצויה בהתאם למבצע. לשיקולכם אם לקבל את השינוי או להשאיר את הכמות ללא אופטימיזציה. רקע אדום פירושו שהמבצע לא עומד בתנאים והמחיר לא אופטימלי. רקע ירוק אומר שהכל בסדר ואתם משלמים את המחיר הנמוך ביותר.

רגע מחשבים...

ברגעים אלה אנחנו בודקים עבורך היכן נמצא הסל הזול באזור שלך. משך הבדיקה תלוי ברדיוס שהגדרת, בכמות החנויות באזור שלך ומספר המוצרים בסל שלך.
כניסה למערכת