קופונים


במטרה לעזור לך לחסוך כסף, פרייסז מרכז עבורך ולנוחיותך קופונים. אין צורך להדפיס את הקופונים, הם תמיד איתך ומספיק להציג אותם בקופה מתוך האפליקציה. הפרטים המדויקים לגבי אילו רשתות מקבלות את הקופון ותנאי ההנחה מופיעים על גבי הקופון עצמו. בנוסף, כאשר נכנסים לדף מוצר באפליקציה, הסימון של הקופון יופיע רק ליד מחיר ברשת שמכבדת את הקופון. למימוש הקופון בפועל, הקופאית יכולה לסרוק את צג במכשיר או להקליד את המספר שמתחת לברקוד.


לרשימת הקופונים המלאה מגיעים ע"י לחיצה על כפתור הקופונים בתפריט התחתון. בראש הרשימה תמצאו מספר אפשרויות סינון כגון קופונים למוצרים המועדפים שלכם או קופונים למוצרים פופולריים. שימו לב שהתמונה של מוצר שעבורו קיים קופון תהיה מוקפת במסגרת מקווקוות עם ציור של מספרים מימין. בכל שלב ניתן ללחוץ על התמונה עם המסגרת הזו כדי לראות את הקופון עצמו. לפרטים נוספים יש להיכנס לדף המוצר. :בדף מוצר שעבורו קיים קופון ניתן לדעת מיהן החנויות שבהן הקופון תקף בעזרת המסגרת המקווקוות של המחיר בחנות. קוביית מחיר של חנות שעבורה הקופון תקף תהיה מוקפת במסגרת מקווקוות עם מספרים מימין. כדי לצפות בקופון יש ללחוץ על המשולש הכחול אשר נמצא בפינה השמאלית התחתונה של אזור פירוט המחיר של החנות הנבחרת.אם הוספתם מוצרים עם קופונים לרשימת הקניות שלכם, ניתן להגיע לריכוז הקופונים אשר נמצאים ברשימה ע"י לחיצה על הטאב "קופונים" אשר נמצא ברשימת הקניות. באופן הזה, כאשר אתם מגיעים לקופה, כל הקופונים מרוכזים במקום אחד.loading

רגע מחשבים...

ברגעים אלה אנחנו בודקים עבורך היכן נמצא הסל הזול באזור שלך. משך הבדיקה תלוי ברדיוס שהגדרת, בכמות החנויות באזור שלך ומספר המוצרים בסל שלך.