סרקתי מוצר אבל הוא לא נמצאלמרות שבמערכת קיימים עשרות אלפי מוצרים, היצרנים כל הזמן מוציאים מוצרים חדשים ומוצרים קיימים מתחדשים. מספיק שיצרן משנה את גודל המוצר או תכולתו כדי שלמוצר יהיה ברקוד חדש. מערכת פרייסז מתעדכנת יום יום בעשרות מוצרים חדשים אולם תמיד יהיו מוצרים שעדיין לא קיימים במערכת.

בשלב זה אתם, המשתמשים, נכנסים לתמונה ואם סרקתם מוצר שלא קיים, תקבלו אפשרות להוסיף את המוצר למערכת. חשוב מאוד שתזינו כמה שיותר פרטים בעת הוספת מוצר ורצוי גם להוסיף תמונה שלו.

חשוב להבין שלא כל מוצר ניתן לסריקה, אפילו אם יש עליו ברקוד. במקרים רבים הברקוד שעל המוצר הוא ברקוד פנימי של הסופר ולא ברקוד אמיתי ייחודי. מערכת פרייסז לא יכולה להסתמך על הקוד הזה מפני שבסופרים שונים הוא עשוי לייצג מוצרים שונים. מוצרים בולטים שנכללים בקטגוריה הזו הם פירות, ירקות, גבינות במשקל, בשר במשקל, מוצרים בתפזורת ועוד.

כדי להתמודד עם המוצרים הללו קיימים מוצרים כלליים אשר מייצגים את המוצר והגישה אליהם בעזרת חיפוש או קטגוריות ולא בעזרת סריקה. מוצרים אלו יופיעו בד"כ ראשונים בתוצאות החיפוש והמילה (כללי) תהיה בסוף שם המוצר. דוגמאות למוצרים כלליים :

  • מלפפון טרי במשקל (כללי)
  • גבינה מוצרלה במשקל (כללי)
  • חזה עוף טרי שלם במשקל (כללי)
  • שזיף מיובש בתפזורת במשקל (כללי)
  • קמח לבן 1 קילו (כללי)


בנוסף למוצרים הללו, קיימים מוצרים כלליים שבאים להקל את ניהול רשימת הקניות. למשל אם רוצים קמח לבן ולא משנה לכם איזה קמח לבן, אפשר לבחור פשוט קמח לבן 1 קילו (כללי). המוצר הזה יכיל מחירים של סוגים שונים של קמח לבן בחנויות שונות ויחסוך לכם את הצורך לבחור קמח מסוים. בנוסף, הוא גם לא מגביל אתכם בחנות מסוימת כמו שהיה קורה אם הייתם בוחרים קמח לבן של שופרסל או של המותג ברמי לוי.

אם נתקלתם במוצרים כללים נוספים שלדעתכם צריך להוסיף נשמח לשמוע מכם דרך דף צור קשר.

loading

רגע מחשבים...

ברגעים אלה אנחנו בודקים עבורך היכן נמצא הסל הזול באזור שלך. משך הבדיקה תלוי ברדיוס שהגדרת, בכמות החנויות באזור שלך ומספר המוצרים בסל שלך.