חדש בפרייסז: מחולל רשימת מצרכים


אם אתם מנהלים אתרים ובלוגים בתחום האוכל, התחושה, בדרך כלל, מוכרת: אתם אף פעם לא באמת יודעים אם הגולשים רק קוראים, או גם שוקדים באמת על המתכון. הבעיה היא שתמיד יש הסברים: "שכחתי מה לקנות" או "אין לי את זה במקרר" הם תמיד המשפטים הראשונים שתשמעו כשתדברו עם הקהל שלכם.

לא עוד: אנחנו בפרייסז החלטנו להוסיף למתכונים שלכם חיים חדשים באמצעות פיצ'ר מתקדם, המאפשר ליצור רשימות מצרכים. את הרשימה יוכלו הגולשים להפוך לרשימת קניה באתר פרייסז בקליק אחד.

השירות, בתצורת embed, ניתן כמובן בחינם והוא נותן ערך מוסף גדול למשתמש שלא צריך להדפיס / לכתוב / לזכור את רשימת המצרכים אשר זמינה לו באפליקציה בכל מקום. דוגמה להטמעת הפיצ'ר ניתן לראות בבלוג "מה יש לאכול" של טל סורסקי. חפשו את הלוגו של פרייסז בצד שמאל של דפי המתכונים.

יצירת המתכונים באתר פרייסז הוא תהליך פשוט וידידותי ואנחנו נשמח לעזור בנושא. להלן הסבר קצר :  • שם המתכון – השם יהיה שם רשימת הקניות שאותה יראה המשתמש לאחר שיצרף אותה לחשבונו.
  • קישור למתכון – חשוב מאוד שהקישור למתכון יהיה זהה לקישור אליו מגיע המשתמש. אנחנו יודעים לזהות את המתכון הרלוונטי ע"פ הקישור.
  • רשימת המצרכים - בשדה זה יש להזין באופן חופשי את המצרכים כך שכל מצרך מופיע בשורה נפרדת. אם האתר / בלוג שלכם מציג את המצרכים בפורמט אחיד, ניתן לבצע ייבוא אוטומטי של המצרכים ע"י לחיצה על " ייבא מצרכים". אם הפעולה לא עובדת עבור האתר שלכם, כיתבו לנו.
  • לאחר לחיצה על "שלח" תעברו לרשימת קניות אשר תיוצר עבורכם ע"י המערכת. בשלב זה תוכלו להוסיף / להסיר / לשנות את מרכיבי הרשימה.

בשלב האחרון יש לשים את אחד מהקודים הבאים בדף המתכון. הקוד יציג כפתור של פרייסז ובלחיצה עליו, הגולשים יוכלו להוסיף את רשימת המצרכים לחשבונם בפרייסז.
לחצו כאן ליצירת רשימת קניות בפרייסז עבור מתכון זה
לחצו כאן ליצירת רשימת קניות בפרייסז עבור מתכון זה קחו את המתכון איתכם לסופר.
loading

רגע מחשבים...

ברגעים אלה אנחנו בודקים עבורך היכן נמצא הסל הזול באזור שלך. משך הבדיקה תלוי ברדיוס שהגדרת, בכמות החנויות באזור שלך ומספר המוצרים בסל שלך.